11. edycja akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” w nowej formule

OBW 11.edycja w nowej formule - widok panoramy beskidu wyspowego

Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczna jedenasta edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020 będzie zorganizowana w nowej formule. Zamiast grupowych wędrówek i spotkań na szczycie turyści będą odkrywać Beskid Wyspowy indywidualnie z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. Uzgodniony program wędrówek nie ulega jednak zmianie poza Festiwalem Beskidzkie Rytmy i Smaki.

Na turystów, którzy przejdą wszystkie zaplanowane na 2020 rok wyspowe szlaki czekają tradycyjnie „Złote Rysie”. Będzie również konkurs na najciekawsze zdjęcia i relacje z atrakcyjnymi nagrodami.

1 Maja roku o godz. 11.00 odbyła się symboliczna inauguracja akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020. Przy kapliczce Św. Ambrożego patrona pszczelarzy w Mszanie Dolnej została odprawiona (wyjątkowo bez udziału osób) jak co roku Msza Święta w intencji Odkrywców Beskidu Wyspowego i pszczelarzy, którą sprawował ksiądz Tadeusz Bogucki – proboszcz Parafii w Rabce Zaryte . Transmisje z wydarzenia można było śledzić na www.tv28.pl, oraz na Facebooku ️- TV28 i na stronie odkryjbeskidwyspowy.

Poniżej udostępniamy pełny program XI edycji akcji ODKRYJ BESKID WYSPOWY 2020

 

źr.: UM Limanowa/ Czesław Szynalik Organizator OBW. Tv28; www.odkryjbeskidwyspowy

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content