Spotkania grupy wsparcia dla pracowników socjalnych

ręce grupa wsparcia

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej zaprasza pracowników socjalnych na spotkanie grupy wsparcia, które odbędzie się 12 kwietnia 2018r. w sali konferencyjnej 204 budynku B Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Na godzinę 10.00 zapraszamy asystentów rodziny z ośrodków pomocy społecznej z terenu Powiatu Limanowskiego do udziału w spotkaniu grupy wsparcia.  Celem spotkań grupy wsparcia jest m.in. dzielenia się wzajemną pomocą w rozwiązywaniu trudności w pracy, uzyskanie wsparcia emocjonalnego i zwrócenie uwagi na własne potrzeby, higienę pracy oraz dobrostan psychofizyczny.

Natomiast na godzinę 12.30 zapraszamy pracowników socjalnych z ośrodków pomocy społecznej z terenu Powiatu Limanowskiego do udziału w spotkaniu grupy wsparcia, wymiany doświadczeń i  wzmacniania wzajemnej współpracy.

Spotkania grupy wsparcia odbywać się będą raz w miesiącu w okresie pomiędzy 10-20 dniem miesiąca w czwartek w godzinach od 10:00-12:00 w sali konferencyjnej 204 budynku B Starostwa Powiatowego w Limanowej (ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa).

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie tutejszego Centrum przy ul. Józefa Marka 9 (I p., pok. 105), telefonicznie: 18/3337 912.

Szczegółowych informacji udziela Małgorzata Frączek.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content