15 sierpnia zaszczep się na Limanowskim Rynku!

 15 sierpnia od godziny 9.00 do godziny 15.00 zapraszamy na Limanowski Rynek do punktu informacyjno-edukacyjnego zorganizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Limanowej. Natomiast w godzinach od 10.00 do 15.00 w buzodromie uruchomiamy punkt szczepień przeciwko Covid-19.

W tym dniu zespół pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Limanowej będzie udzielać informacji oraz udostępniać materiały oświatowo – zdrowotne celem propagowania zdrowego stylu życia oraz kształtowania odpowiednich postaw i zachowań zdrowotnych. Można będzie również uzyskać informacje na temat szczepień ochronnych przeciw COVID-19. Dla dzieci młodszych i starszych przewidziane są konkursowe zabawy: kolorowanki, rebusy, krzyżówki, puzzle oraz inne konkursy tematyczne.

Osoby które nie zaszczepiły się przeciwko COVID-19 zachęcamy do rozważenia tej kwestii. Właśnie w tym dniu będzie możliwość przyjęcia szczepionki Pfizer oraz jednorazowej dawki szczepionki firmy Johnson&Johnson w godzinach 10.00 – 15.00. Nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji.

-Szczepienia są sprawą indywidualną, jednak zachęcam mieszkańców Powiatu Limanowskiego do skorzystania z tej możliwości.  Jeżeli do podjęcia decyzji potrzebują Państwo więcej szczegółów, zapraszam w niedzielę do „Buzodromu”, gdzie będzie można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Pamiętajmy, że szczepienia mają istotny wpływ na zażegnanie panującej epidemii i szybkiego powrotu do „normalności” – podkreśla Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content