Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

bukiet czerwonych róż

27 maja obchodzimy Dzień Samorządowca. Data ta uchwalona została przez Sejm RP w 2000 roku Dniem Samorządowca. Ta historyczna data wiąże się z wejściem w życie ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie terytorialnym i jednocześnie pierwszymi wyborami do samorządu terytorialnego.

Starosta Limanowski
Jan Puchała
wraz z Członkami Zarządu Powiatu

Tomasz Krupiński
Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego
wraz z Radnymi

Z okazji Dnia Samorządowca składają najlepsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym oraz satysfakcji  z pracy zawodowej dla wszystkich osób, które współtworzyły i współtworzą samorząd oraz dla wszystkich którzy współpracują z Powiatem Limanowskim. Dziękując Wam za dotychczasową wspólną, codzienną pracę, dobre pomysły i decyzje, liczymy na Państwa dalsze zaangażowanie, byście w duchu odpowiedzialności, ale i z odwagą działali dla dobra naszych naszej małej Ojczyzny. Życzymy dużo wytrwałości oraz samych sukcesów, aby Państwa wysiłki były zawsze zauważane i doceniane przez mieszkańców naszego powiatu.