29.02-21.03 Nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie

Nabór wniosków w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza mieszkańców Krakowa, Nowego Sącza oraz powiatów krakowskiego, myślenickiego, oświęcimskiego, wielickiego, tatrzańskiego, wadowickiego, suskiego, nowotarskiego, limanowskiego i nowosądeckiego do składania wniosków w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie 2020.

Rusza Konkurs Grantowy FIO Małopolska Lokalnie!

• Mieszkacie w Małopolsce?
  • Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować?
  • A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność?

Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program FIO Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 5000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

• projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową;
  • projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

Nabór projektów rozpoczyna się 29 lutego 2020 roku i trwać będzie do 21 marca.

Konkurs ogoszony przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w generatorze nazywa się: FIO Małopolska Lokalnie 2020. Operator I Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych. Miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki.

więcej na stronie FIO MAŁOPOLSKA – LINK