5 lat po dyplomie w Miejskiej Galerii Sztuki

Plakat informacyjny "Spotkanie - 5 lat po dyplomie" MBP w Limanowej- zaproszenie na wernisaż wystawy prac wykładowców i absolwentów PWSZ w Nowym Sączu

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na wernisaż wystawy pod tytułem: „5 lat po dyplomie”, 25 listopada /czwartek/ o godz. 17.00.

5 lat to szmat czasu, 5 lat na uczelni – jako student czy wykładowca, wzbogaca w doświadczenie, wiedzę i znajomości na dalsze lata, wyznacza kierunki rozwoju, definiuje zainteresowania. Dlatego tę rocznicę świętować będą wykładowcy i absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, ale nie tylko świętować, będą przede wszystkim dzielić się swoim dorobkiem artystycznym. Wystawa pod wymownym tytułem: „5 lat po dyplomie” prezentuje wycinek indywidualnej pracy twórczej  wykładowców związanych z sądecką PWSZ oraz obrane drogi artystyczno-zawodowe grupy absolwentów kierunku, którzy ukończyli studia pięć lat temu.

Wydarzenie jest nie tylko okazją do artystycznej konfrontacji, spotkania po pięciu latach, ale także sposobnością do artystycznego dialogu osób związanych ze sobą doświadczeniem kształcenia akademickiego.

Do tego dialogu zaprasza również Bibliotek Publiczna, bo przecież biblioteka jest mecenasem sztuki, która łączy różne spojrzenia, kierunki i pasje.
Zapraszamy

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content