Akcja „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” już w piątek odbędzie się na limanowskim rynku

Plakat dot. Regionalnych Smaków Powiatu Limanowskiego

W piątek 29 lipca 2022 r. „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” powrócą na  rynek w Limanowej. Zapraszamy w godzinach od 9:00 do 13:00 na ostatnie lipcowe spotkanie w ramach piątkowego cyklu wydarzeń kulinarnych .

W ten piątek swoje wyroby i produkty będzie prezentować pani Urszula Czech, prowadząca  produkcją lokalną „Sery Kozie z Zalesia”. Oprócz smacznych serów i wyrobów na bazie mleka, uczestnicy odwiedzający stoisko promocyjne będą mieli możliwość degustować  i nabyć m.in. wypiekany tradycyjnie chleb oraz pierogów z serem i jagodami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu mającym na celu promowanie sztuki i tradycji kulinarnej regionu, produktów posiadających wyjątkową jakość i smak , jak również wspierającej działalność  lokalnych wytwórców .

Spotkajmy się na limanowskim rynku podczas kolejnej odsłony  „Regionalnych  Smaków Powiatu Limanowskiego”!