Aktywne ferie na wodnym torze przeszkód

Zawody na torze na Pływalni Limanoskiej. Na zdjęciu laureaci z

W trakcie ferii na pływalni limanowskiej wszyscy, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w najszybszym przejściu po torze Aquaglide, wzięli udział w zawodach sportowych.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy w siedmiu kategoriach wiekowych. Każdy z uczestników mógłprzebiec po torze dwa razy, a do klasyfikacji końcowej zaliczony został najlepszy czas przejścia.

Pierwszych trzech zawodników w każdej z rozegranych konkurencji otrzymało pamiątkowe medale. Wszystkim startującym wręczono okolicznościowe dyplomy i upominki ufundowane przez szkoły Pływania Aligator i MM Delfin. Uczestników zawodów nagradzali: Dawid Jasica dyrektor Pływalni oraz Michał Majka właściciel Szkoły Pływania MM Delfin wraz z instruktorami i Paweł Zagata właściciel Szkoły Pływania Aligator wraz z instruktorami.

– Wszystkim Klientom pływalni dziękuję za wspólnie spędzony czas i uczestnictwo w zawodach – mówił Dawid Jasica dyrektor pływalni. – Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Limanowskiego mogliśmy kolejny raz korzystać z wodnego toru przeszkód Aquaglide. Słowa podziękowania dla pracowników pływalni za pomoc i organizację, a instruktorom Szkół Pływania MMDelfin i Aligator za sprawne przeprowadzenie zawodów i ufundowanie nagród.

 

GALERIA

image_pdfimage_print

Udostępnij