Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Aktywnie w ferie na pływalni limanowskiej

Zwycięzcy zawodów na podium

Ferie kończą się za trzy dni, dlatego aby maksymalnie wykorzystać ostatni czas zimowego wypoczynku 22 lutego na Pływalni Limanowskiej odbyły się zawody sportowe na torze przeszkód Aquaglide

W czwartek na Pływalni Limanowskiej wszyscy, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w najszybszym przejściu po torze, wzięli udział w zawodach sportowych. Odbyły się również mecze mini koszykówki i siatkówki. Kolejnymi atrakcjami, z których korzystali klienci pływalni był zjazd na czas zjeżdżalnią, oraz aqua aerobik. Najlepsi w każdej z rozegranych konkurencji otrzymali pamiątkowe medale. Wszystkie gry i zabawy odbyły się w towarzystwie niezwykłego gościa – Kubusia Puchatka.

Startującym wręczono okolicznościowe dyplomy i gadżety od szkoły pływania MMDelfin. Uczestników zawodów nagradzali: Jan Puchała Starosta Limanowski, Mieczysław Uryga Wicestarosta Limanowski, Dawid Jasica dyrektor Pływalni oraz Michał Majka właściciel Szkoły Pływania MM Delfin.

Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Limanowskiego i Miasta Limanowa możemy korzystać przez tydzień z wodnego toru przeszkód Aquaglide. Słowa podziękowania dla pracowników pływalni za pomoc i organizację, a instruktorom Szkoły Pływania MMDelfin i Aligator za sprawne przeprowadzenie wszystkich sportowych konkurencji. Firmie ArtCinema dziękuję za organizację dodatkowych gier i zabaw, a zakładom Tymbark i firmie Habitus Grota Solna za dodatkowe nagrody.

Organizatorami imprezy byli: Powiat Limanowski, Miasto Limanowa, Pływalnia Limanowska. Współorganizatorzy: Szkoła Pływalnia MM Delfin, ArtCinema, Szkoła Pływalnia Aligator, Firma Tymbark MWS, Habitus Grota Solna.

Źródło: Pływalnia Limanowska