Eliminacje Powiatowe 34. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

W dniu wczorajszym, tj. 2 kwietnia 2019 r., w tymczasowej sali kinowo-widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury przy ul. Łososińskiej 23 odbyły się eliminacje powiatowe 34. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Na scenie zaprezentowało się 9 grup teatralnych z terenu powiatu limanowskiego. Występy młodych artystów oceniała Komisja w składzie:  prof. Monika Rasiewicz – aktorka, absolwentka AST w Krakowie i przez 30 lat wykładowca tej uczelni, kierownik Katedry Antropologii i Teorii Teatru Akademii IGNATIANUM w Krakowie, Jacek Milczanowski – aktor, absolwent AST w Krakowie, autor, reżyser, Andrzej Giza – plastyk, scenograf.

WYNIKI XXXIV FESTIWALU TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY „BAJDUREK”

Wszystkie grupy teatralne uczestniczące w eliminacjach otrzymały dyplomy za udział, a laureaci nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Limanowej.

Nagrodzonym gratulujemy, a zakwalifikowanym do etapu finałowego, który odbędzie się w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu w dniach 11-13 czerwca br., życzymy powodzenia.

Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ

źr.fot.: LDK Limanowa