Beskidzkie Rytmy i Smaki w Przyszowej

Zespół regionalny na wspólnym zdjęciu z Wicestaostą Mieczysławem Urygą

Beskidzkie Rytmy i Smaki zawitały w ubiegłą środę do Przyszowej. Z racji przypadającego na 15 sierpnia święta Matki Boskiej Zielnej, organizatorzy postanowili połączyć Festiwal Smaków z gminnymi dożynkami. W wydarzeniu wzięły udział zespoły regionalne, delegacje sołectw oraz zaproszeni goście. Powiat Limanowski reprezentował Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Podczas wydarzenia miały miejsce koncerty zespołów regionalnych, kapel, zespołów muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy oraz zabawa taneczna pod gwiazdami.

Cieszę się, że możemy spotkać się, aby wspólnie podziwiać folklor, tradycje i kulturę powiatu limanowskiego. Piękna pogoda, regionalne potrawy oraz bogactwo plonów, a wszystko przy dźwiękach muzyki naszego regionu – to wspaniała promocja naszego powiatu oraz miły czas dla mieszkańców i gości odwiedzających nasz region– mówił Wicestarosta, życząc przy tym wszystkim dobrej zabawy.

fot.:TV28