Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na ciekawe atrakcje w ramach „Nocy Bibliotek”

"Noc Bibliotek" plakat informacyjny

9 października Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na cykl ciekawych warsztatów w ramach „Nocy Bibliotek”.

Wydarzenie rozpocznie się godzinie 11:00 od warsztatów „Cook Book” czyli nauka gotowania z pomocą literatury dla dzieci. Dzieci razem z pracownikami Studia Kulinarnego Cook Nook połączą książki i gotowanie oraz  wyczarują między innymi magiczne lody z dymu i smakowitą lemoniadę!

O godzinie 15:00 wraz z autorem Pawłem Kopijerem rozpocznie się miniturniej gier planszowych Bohaterowie ,,Dwuświata”, czyli Książkowy Rozwój wyobraźni skierowany do młodzieży. Powieść Fantasy pt. „Mrok we krwi” jest I tomem serii „Kroniki Dwuświata”. Ukazuje dwie różne historie dwójki bohaterów, którzy w wykreowanym uniwersum magii i miecza mierzą się z przeznaczeniem.

Również o godzinie 15:00 dla starszych czytelników odbędą się w Wypożyczalni dla dorosłych warsztaty herbaciane „Herbaciane smaki” czyli podróż z filiżanką herbaty, które prowadzić będą EtnoWarsztaty. Przygotowując zupełnie różne herbaty można się będzie przenieść do kilku krajów przez Chiny, Indie i Tybet, nawet do Afryki. Warsztaty polegają bowiem na opowieści podróżniczej prowadzącej uczestników przez kilka krajów (Indie, Japonia, Etiopia, Iran, Tybet, Chiny, Maroko) połączonej z parzeniem lokalnych herbat.

Zapisy na wydarzenia – pod numerem telefonu 18 /337 21 40 do dnia 6 października.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

 

źr.: MBP Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content