Biesiada Starowiejska z muzyką i regionalnymi przysmakami

KGW Stara Wieś Rola - biesiada 2019

19 października liczne grono mieszkańców Starej Wsi uczestniczyło w Biesiadzie zorganizowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich Stara Wieś Rola. Na stołach nie brakowało wyśmienitych potraw przygotowanych przez gospodynie. Spotkanie było okazją do wspólnej  rozmowy i zabawy przy muzyce regionalnego zespołu muzycznego.

Muzyka zebranych w świetlicy w Starej Wsi I porwała do tańca gości,  wspólnie  śpiewano też lokalne pieśni biesiadnych.

Wśród zaproszonych gości, którzy odpowiedzieli na zaproszenie członkiń KGW Stara Wieś Rola i wzięli udział w przedsięwzięciu obecni byli : senator RP Jan Hamerski, starosta limanowski Mieczysław Uryga, radny powiatu limanowskiego Stefan Hutek, wójt gminy Limanowa Jan Skrzekut, radny gminy Limanowa Bogdan Pałka, dyrektor GBP w Starej Wsi Jacenty Musiał oraz sołtys Starej Wsi I Urszula Biernat.

KGW Stara Wieś Rola - biesiada 2019

źródło: UG Limanowa