Debata nad raportem o stanie Powiatu Limanowskiego

W czwartek 24 czerwca br. o godz. 10.00 odbędzie się XIX sesja Rady Powiatu Limanowskiego. Jednym z punktów obrad będzie debata nad raportem o stanie Powiatu Limanowskiego za rok 2020. Poniżej publikujemy zaproszenie Przewodniczącej Rady Powiatu Limanowskiego Ewy Filipiak do udziału w debacie.

 

 

 

 

Zdjęcie portretowe Przewodniczącej Rady Powiatu Ewy Filipiak

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Limanowskiego.

Niniejszym pragnę poinformować, że podczas najbliższej, XIX sesji Rady Powiatu Limanowskiego, będzie miała miejsce debata nad raportem o stanie Powiatu Limanowskiego za rok 2020. Jest to wyjątkowy moment przez wzgląd na możliwość zabrania głosu przez każdego z Państwa.
XIX sesja Rady Powiatu Limanowskiego odbędzie się 24 czerwca (czwartek) o godz. 10:00 w Sali Narad nr 201 Starostwa Powiatowego w Limanowej. Aby wziąć udział w debacie należy przekazać na moje ręce (za pośrednictwem Sekcji Obsługi Rady i Zarządu – pok. 238 II piętro) pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 300 mieszkańców powiatu limanowskiego do dnia 23 czerwca 2021r. do godziny 15:30.
Dla mnie osobiście ważne jest budowanie społeczeństwa obywatelskiego, społeczeństwa, które współdecyduje o przyszłości naszego powiatu. Dlatego gorąco namawiam do udziału w debacie i przekazania ważnych dla Państwa spostrzeżeń. Pragnę podkreślić, że każdy Państwa głos jest cenną wskazówką w podejmowaniu, przez nas działań.
Dodam również, iż przedmiotowy raport dostępny jest dla Państwa na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Limanowej:
https://bip.malopolska.pl/splimanowa,m,391936,2020.html zachęcam do zapoznania się z jego treścią.
Serdecznie Państwa zapraszam do udziału w debacie lub oglądania transmisji z obrad Rady Powiatu Limanowskiego.

Z wyrazami szacunku

Ewa Filipiak

Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content