Dofinansowanie w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica”

Dofinansowanie w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica”. Powiat Limanowski otrzymał dofinansowanie w wysokości 42 000,00 zł.

Przyznane przez Wojewodę Małopolskiego środki finansowe przeznaczone są na zakup sprzętu oraz pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji programów nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK).

W obecnym roku Wojewoda przyznał dofinansowanie 3 szkołom ponadpodstawowym prowadzonym przez Powiat Limanowski:
1. I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej,
2. Technikum w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej,
3. Szkoła Branżowa I Stopnia w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej,

Łączna wartość projektu wynosi 52 500,00 zł.