Powiat Limanowski otrzymał dofinansowanie w wysokości 42 000,00 zł w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica”.

Przyznane przez Wojewodę Małopolskiego środki finansowe przeznaczone są na zakup sprzętu oraz pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji programów nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK).
Wojewoda przyznał dofinansowanie 3 szkołom ponadpodstawowym prowadzonym przez Powiat Limanowski:
1. Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Mszanie Dolnej,
2. Technikum w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej,
3. Szkoła Branżowa I Stopnia w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej.

Łączna wartość projektu wynosi 52 500,00 zł.