Dostępne środki dla przedsiębiorców z branży turystycznej i okołoturystycznej

Logo Powiatowego Punktu Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora

Powiatowy Punkt Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora informuje o ogłoszonych przez Lokalną Grupę Działania Przyjazna Ziemia Limanowska naborach wniosków na operacje w zakresie rozwijania działalności gospodarczej.

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 1/2018  w ramach przedsięwzięcia 1.1.3 Rozwój podmiotów gospodarczych ważnych dla rozwoju regionu.

Ogłoszenie o naborze wniosków nr 2/2018   w ramach przedsięwzięcia 1.1.4 Rozwój działalności turystycznych i okołoturystycznych Beskidu Wyspowego w tym: Działania mające wpływ na ochronę środowiska i/lub przeciwdziałające zmianom klimatu i/lub działania ukierunkowane na innowacje.

Termin składania wniosków o udzielenie wsparcia: od  08.01.2018 do 22.01.2018 r.

Szczegółowe informacje oraz dokumentacja konkursu dostępne są na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” http://www.lgdlimanowa.eu/pl/nws oraz do wglądu w Biurze Lokalnej Grupy Działania przy ul. Piłsudskiego 20, 34-600 Limanowa, pokój 22  (I piętro), od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00.

Informacja o pozostałych naborach wniosków o dofinansowanie z funduszy unijnych:
www.powiat.limanowa.pl/biznes