Druga edycja TuningFest Limanowa Motoshow już za nami!

Około 200 zmodyfikowanych mechanicznie i wizualnie samochodów z całej Polski mogli podziwiać mieszkańcy naszego powiatu podczas drugiej edycji TuningFest Limanowa Motoshow, która miała miejsce wczoraj w przy ul. Bronisława Czecha w Limanowej. Powiat Limanowski który był współorganizatorem imprezy, reprezentował Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Przed południem odbył się wjazd samochodów tuningowych, a następnie oficjalne otwarcie drugiej edycji TuningFest Limanowa Motoshow.

Druga edycja TuningFest Limanowa Motoshow to wspaniałe wydarzenie dla fanów motoryzacji, ale także dla wszystkich osób odwiedzających powiat limanowski. To niecodzienna impreza, na której każdy z nas może zobaczyć unikatowe samochody, uczestniczyć w pokazach oraz wziąć udział w konkursach – mówił Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Podczas wydarzenia uczestnicy wzięli udział w licznych konkurencjach, takich jak: Wojna Północ –Południe; Pomiar wydechu- zgłoszenia przyjmowane stoisko Fabryka Bassu; Pomiar Car-Audio- zgłoszenia przyjmowane stoisko Fabryka Bassu; Najładniejsze auto Burmistrza Miasta Limanowa; Najładniejsze auto zlotu oraz Najładniejsze auto wg Starosty Limanowskiego, które wybrał Wicestarosta Mieczysław Uryga – był nim czerwony VW Golf 2, samochód w całości zmodyfikowany przez swojego właściciela.

Dodatkowo podczas imprezy miał miejsce wystąpienia i pokazy m.in. Karolina Wójcik z siłowni EnerGym w Limanowej opowiedziała o swoich osiągnięciach i możliwościach jak do tego dojść- treningi, odżywianie, dieta. Ratownicy z Centrum Szkoleń Ratowniczych Piotr Wyrwa- zaprezentowali jak walczyć o ludzkie życie w nagłych wypadkach, a grupa Butterfly Crew z Krynicy zatańczyła Breakdancea. Był również pokaz mycia samochodów przez hostessy. Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie!

Zapraszamy do FOTOGALERII

 

image_pdfimage_print

Udostępnij