Dzień Dziecka w Ośrodku Wypoczynkowym Jeżowa Woda

Jeżowa Woda Ośrodek Wypoczynkowy Palmiarnia i SPA oraz  Fundacja IDEANOVA  w najbliższą sobotę i niedzielę 3 i 4 czerwca 2023 r. organizują nocny pokaz balonowy i świetlny oraz wydarzenia w ramach Dnia Dziecka.

W sobotę 3 czerwca br. na szczycie góry Jeżowa Woda (895 m) odbędzie się nocny Pokaz balonowy i świetlny w Beskidzie Wyspowym, który rozpocznie się od godziny  20:00 wspólną obserwacją zachodu słońca i wschodu księżyca . Po starcie balonów na ogrzane powietrze o godzinie 22:00 przewidziane jest widowisko świetlne . Sobotnie wydarzenie potrwa do północy, a zakończy je wielkie ognisko i obserwacja księżyca przez teleskop.

W niedzielę 4.06.2023 r. w Ośrodku Wypoczynkowym Jeżowa Woda (Przyszowa 82)od godziny 11:00 rozpocznie się świętowanie Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotowali rodzinne  atrakcje i zabawy, w tym pokaz balonowy, wioska rycerska, warsztaty plastyczne i kulinarne , teatrzyk kukiełkowy oraz wspólne ognisko.

Szczegółowe informacje i plan wydarzeń dostępny jest na poniższych plakatach oraz na stronie internetowej https://osrodekwypoczynkowy.jezowawoda.pl/ , jak również w odnośniku do WYDARZENIA mediach społecznościowych.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski oraz Bogdan Łuczkowski  Wójt Gminy Łukowica

Partnerzy: Małopolska Organizacja Turystyczna , Gmina Łukowica, KRAKOW BALLOON TEAM , Stowarzyszenie Nowosądeckie Serducho , Fundacja Renovo , Tymbark , Delikatesy Szubryt , Lody Koral.

Patronat medialny sprawuje radio RMF MAXX.

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym, weekendowym wydarzeniu z okazji Dnia Dziecka!