Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

tel: 18 33 37 800

„Eko ogródek – warzywa i owoce w twórczości mieszkańców DPS” – XIII Konkurs Prac Terapii Zajęciowej rozstrzygnięty

Dzisiaj w Domu Pomocy Społecznej w Limanowej odbył się doroczny Konkurs Prac Terapii Zajęciowej. To już ósma edycja tego wydarzenia realizowanego tym razem pod hasłem :„Eko ogródek – warzywa i owoce w twórczości  mieszkańców DPS.”

Wśród zaproszonych gości z ramienia Powiatu Limanowskiego byli obecni: Wicestarosta Limanowski – Agata Zięba, Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego – Wojciech Włodarczyk oraz Przewodnicząca Komisji ds. Pomocy Społecznej Rady Powiatu Limanowskiego – Dorota Stanisławczyk. W spotkaniu uczestniczyli również dyrektorzy oraz mieszkańcy zaprzyjaźnionych DPS – ów wraz z opiekunami .

Dzisiejszy konkurs był wspaniałą formą relaksu, aktywizacji i wyrażenia emocji dla artystów czyli mieszkańców DPS-ów – poinformowali organizatorzy.

Jak podkreśliła Wicestarosta Limanowski Agata Zięba – prace biorące udział w konkursie były  piękne i niepowtarzalne. Wymagały od ich twórców wiele staranności, a co najistotniejsze, były to prawdziwe dzieła sztuki, których tworzenie płynęło z serca i  czystej pasji.

Po raz kolejny artyści udowodnili swój kunszt, a podziwianie ich prac sprawiło wszystkim wiele radości.