Eliminacje powiatowe 38. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych 38. edycji Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK, którego organizatorem jest Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

 

 

 

Limanowski Dom Kultury przeprowadza I etap Festiwalu czyli eliminacje powiatowe dla Powiatu Limanowskiego. Wydarzenie organizowane przy wsparciu Powiatu Limanowskiego odbędzie się 18 kwietnia 2023 r. od godziny 10:00 w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury.

Celem kolejnego etapu, finałowego, jest prezentacja najciekawszych spektakli województwa małopolskiego jakie powstały w teatrze amatorskim dzieci i młodzieży od finału ubiegłorocznej edycji BAJDURKA. Po trzech latach, kiedy to festiwal odbywał się w formie zdalnej z powodu pandemii COVID-19, tym razem wydarzenie znów odbywać się będzie się na żywo.

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK jest prezentacją dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych, pracujących w placówkach oświatowo-wychowawczych, domach kultury i stowarzyszeniach przy założeniu, że wiek uczestników nie przekracza 16 lat.

Nagrody w eliminacjach powiatowych 38. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” są współfinansowane ze środków Powiatu Limanowskiego.

Karty zgłoszenia należy dostarczyć w terminie  do 31 marca 2023 r. do Limanowskiego Dom Kultury (ul Bronisława Czecha 4).

Organizatorzy zwracają się z prośbą o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz czytelne i szczegółowe wypełnianie karty zgłoszenia

Dokumenty (regulamin oraz karta zgłoszenia) dostępne są do pobrania poniżej:

REGULAMIN_38.BAJDUREK_(PDF)

KARTA ZGŁOSZENIA_38.BAJDUREK (PDF)

Informujemy również, że  finał Festiwalu odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2023 r. w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, sala im. Lucjana Lipińskiego, ul. Jana Długosza 3.

Zapraszamy do udziału!

 

źr. LDK Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content