Ewa Bulanda z KPP w Limanowej najlepszą Zawodniczką Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu- laureatki na podium

06.03-08.03.2020 r. w Krynicy Zdrój odbył się Pierwszy Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Na zawodach wśród prawie 200 zawodników zameldowała się również sierżant Ewa Bulanda z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, która podczas zawodów startowała z ramienia Reprezentacji Polskiej Policji zdobyła aż 3 złote  medale w swojej kategorii wagowej, a 4 złoto dołożyła w kategorii wyższej. Tym samym została uznana przez sędziów Najlepsza Zawodniczką całego Pucharu. To kolejny udany występ Policjantki z Limanowskiej Komendy.

Przypominamy że w zeszłorocznych Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Chotowej Pani Ewa zdobyła 3 złote medale.
To wielka duma dla limanowskiej komendy policji, że sierżant Bulanda kolejny raz została powołana do Reprezentacji Polskiej Policji, która między innymi dzięki jej medalom została uznana Najlepszą Drużyną turnieju wśród 48 „mundurowych teamów”.