Festyn Parafialny w Podłopieniu

Występ dzieci podczas Festynu Parafialnego w podłopieniu

Wczoraj 22 lipca  mieszkańcy Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Podłopieniu bawili się podczas Festynu Parafialnego. Uczestnicy mogli podziwiać występy zespołów, wysłuchać piosenek czy wziąć udział w losowaniu cennych nagród. W wydarzeniu wziął udział Starosta Limanowski Jan Puchała.

Festyn rozpoczął się o godz. 16.00 występem rodziny Urbańskich, która zaśpiewała dla publiczności piosenki religijne. Następnie miały miejsce zabawy oraz występy zespołów regionalnych: „Mali Jurkowianie” oraz „NASI”. O godz. 19 przed sceną było aktywnie, ponieważ odbyły się ćwiczenia fitness i zabawa taneczna Zespołu „WATRA”.

Podczas festynu nie brakowało wielu atrakcji, zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych uczestników. Ogromnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której jedną z nagród był rower górski ufundowany przez Starostę Limanowskiego Jana Puchałę.

Starosta Limanowski podczas Festynu Parafialnego

Cieszę się, że po raz kolejny mogłem uczestniczyć wraz z mieszkańcami Podłopienia w Festynie Parafialnym. To wydarzenie, dzięki któremu rodziny mogą razem spędzić niedzielne popołudnie, spotkać się ze znajomymi oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji. Życzę wszystkim dobrej zabawy oraz  miłych wspomnień – mówił podczas Festynu Starosta Limanowski.

 

FOTOGALERIA

 

źr.: Tymbark.in

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content