FIO Małopolska Lokalnie Południe – ostatnie dni na składanie wniosków na dotacje

Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności? Masz pomysł na rozwój miejsca, w którym mieszkasz? Nie ma na co czekać! Już tylko do 5 kwietnia 2019 r. można ostatecznie złożyć wniosek w konkursie grantowym FIO-Małopolska Lokalnie Południe.

Konkurs FIO-Małopolska Lokalnie Południe skierowany jest do: młodych organizacji pozarządowych (działających nie dłużej niż 30 m-cy, których roczny przychód za rok obrotowy 2018 nie przekracza 25 tys. zł.) oraz grup nieformalnych z terenu powiatów bocheńskiego, brzeskiego, gorlickiego, limanowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego, nowotarskiego, suskiego, tarnowskiego, tatrzańskiego, wadowickiego oraz z terenu miast Nowy Sącz i Tarnów.

W Konkursie tym można pozyskać środki w wysokości od 3 do 5 tys. złotych na działania społeczne lub rozwój organizacji. Więcej szczegółów na stronie: http://malopolskalokalnie.org.pl/