Gazeta Krakowska nagrodziła najlepsze smakołyki!

Zdjęcie z gazety krakowskiej - nagrodę odbiera córka pani Agaty Żądło

W piątek Gazeta Krakowska rozdała nagrody laureatów wszystkich kategorii akcji Mistrzowie Smaku. Czytelnicy gazety wybrali najlepszych ludzi gastronomii oraz restauracje, kawiarnie i bary w Małopolsce. W kategorii Lody Roku pierwsze miejsce zajęła Lodziarnia Natura Sting z Mszany Dolnej. Gratulujemy zwycięstwa i cieszymy się, że firma działająca na terenie naszego powiatu została doceniona i nagrodzona!

Plebiscyt Mistrzowie Smaku odbywał się w dwóch etapach. Najpierw w głosowaniu, które zakończyło się 26 lipca Czytelnicy wybrali laureatów kategorii powiatowych – osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i wszystkich powiatach Małopolski, gdzie zostały przyznane tytuły.

Na lokale gastronomiczne czekały wyróżnienia w kategoriach: Lody Roku, Pizza Roku, Restauracja Wegetariańska Roku, Sushi Roku, Zapiekanka Roku, Kebab Roku, Piekarnia Roku oraz Food Truck Roku. W plebiscycie zostali nagrodzeni także producenci pieczywa z naszego województwa, którzy otrzymali prestiżowy tytuł Piekarnia Roku.

Lodziarnia Natura Sting

źr.: Gorce24