Gdzie na łyżwy w powiecie limanowskim?

dzieci jeżdżące na łyżwach na lodowisku w limanowej. W tle bazylika

Przed nami kolejne dni ferii zimowych. Pogoda troszkę pokrzyżowała plany na śnieżne zabawy, ale nic straconego! Zachęcamy, aby w zamian wybrać się na… łyżwy. Lodowiska w Limanowej, Łukowicy, Mszanie Dolnej i Tymbarku już otwarte. Zobaczcie szczegóły.

Na rynku w Limanowej dostępne jest lodowisko o wymiarach 16 x 25 metrów. Obok znajduje się wypożyczalnia łyżew z możliwością wypożyczenia pomocników, czyli pingwinków, foczek i bałwanków do ślizgania. Lodowisko czynne jest codziennie w godzinach od 10.00 – 21.00.
Obowiązujące ceny dla korzystających z lodowiska:
– bilet ulgowy bez limitu czasowego 10 zł (dzieci, studenci, dorośli po 60 roku życia)
– bilet normalny bez limitu czasowego 12 zł
– wypożyczenie pingwinka 6 zł /30 min, 10 zł / 60 min
– wypożyczenie łyżew 10 zł bez limitu czasowego
– karnet 10 wejść 100 zł normalny, 80 zł ulgowy
– grupy zorganizowane: od 20 osób z opiekunem 10 zł/osoba bez limitu czasowego

Na lodowisko zaprasza również Urząd Miasta Mszana Dolna. Ślizgawka rozłożona jest przy miejskim stadionie ul. Spadochroniarzy. Ćwiczyć piruety można w trzech turach: od godz. 10:30 do 14:00, 15:15 do 17:30, od 18:30 do 20:45. Bilet kosztuje 5 zł i upoważnia do jednorazowego wstępu jednej osoby na lodowisko podczas tury I, II lub III. Działa również wypożyczalnia łyżew.

Również w Łukowicy przy Gminnym Ośrodku Kultury w czasie ferii lodowisko czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-19:00. W soboty i niedzielę w godzinach 14:00-19:00

plakat wypożyczalni łyżew w Łukowicy. Na plakacie zamieszczone te same informacje co w tekście.

W Tymbarku na rynku czeka na Was obok stadionu kolejne lodowisko, czynne codziennie od 10.00 do 22.00. Cennik i kontakt na plakacie.

Na plakacie numer telefonu do wypożyczalni łyżew: 696 496 848