Górska Charytatywna Zadyszka – bieg dla Roberta

Plakat imformujący o wydarzeniu.

W sobotę, 16 października na Zalesiu, w masywie Mogielicy odbędzie się charytatywny bieg Górski – „Górska Charytatywna Zadyszka” w ramach której będą zbierane pieniądze na walczącego z chorobą PANS (autoimmunologiczne zapalenie mózgu) Roberta Kujawy, wymagającego pilnego leczenia immunoglobulinami, rehabilitacji oraz terapii logopedycznej. Bieg objął swoim patronatem Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00 (start) 12:00. Bazy zawodów wraz ze startem i metą, mieścić się będzie na terenie Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy LKS „Zalesianka” w Zalesiu.

Aby wziąć udział w biegu na dystansie 5 lub 10 km, należy zgłosić się poprzez wysłanie wiadomości ze zgłoszeniem na podany adres mailowy BIEGDLAROBERTA@GMAIL.COM wraz z potwierdzeniem wpłaty na zbiórkę charytatywną.

Opłata startowa: organizatorzy proszą o przelanie przynajmniej 20 złotych na podaną zbiórkę charytatywną – potwierdzenie wpłaty daje możliwość udziału w biegu: https://www.siepomaga.pl/biegniemydlaroberta

 

Wszelkie szczegóły dotyczące biegu charytatywnego i zbiórki znaleźć można w mediach społecznościowych :

Klub Sportowy Limanowa Forrest

Górska Charytatywna ZaDyszka – biegniemy dla Roberta! |10km|5km NW|

Zapraszamy do licznego udziału oraz wsparcia akcji!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content