I Walne Zebranie Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego

W Starostwie Powiatowym w Limanowej, w dniu 19 lipca 2019 r., odbyło się I Walne Zebranie Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego. Podczas obrad podjęto uchwały w sprawie: przyjęcia planu pracy LOT Powiatu Limanowskiego na rok 2019, przyjęcia polityki rachunkowości LOT Powiatu Limanowskiego oraz ustalenia wysokości składki członkowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego na rok 2019.

Przypominamy, że w dniu 6 maja z inicjatywy Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się zebranie założycielskie powołujące Lokalną Organizację Turystyczną Powiatu Limanowskiego. Prezesem Zarządu została Agata Zięba reprezentująca Powiat Limanowski, Wiceprezesem Zarządu została Ewa Filipiak, a Skarbnikiem Elżbieta Młynarczyk. Dodatkowo w skład komisji rewizyjnej weszli : Janusz Pazdan reprezentujący Lokalną Grupę Działania Przyjazna Ziemia Limanowska oraz Paweł Tokarczyk reprezentujący Gorczańską Organizację Turystyczną.