II etap „Konkursu Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim” za nami!

młodizeż preznetująca swoje pomysły na biznes w powiecie limanowskim

10 maja w Starostwie Powiatowym w Limanowej miało miejsce posiedzenie komisji konkursowej Konkursu Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowanych zostało dziesięć najlepszych zespołów, które zaprezentowały swoje pomysły przed komisją konkursową SKŁAD KOMISJI KONKURSOWEJ

Komisja konkursowa w składzie: 1. Agata Zięba – Wicestarosta Limanowski - Przewodnicząca Komisji Konkursowej 2. Ewa Filipiak – Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego – Wiceprzewodnicząca Komisji Konkursowej 3. Dorota Janczy - Stożek – Wiceprezes Regionalnego Stowarzyszenia Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej 4. Janusz Wojs - Dyrektor Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej 5. Ryszard Kulma - Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Oddział Terenowy w Limanowej. 6. Stanisław Nieczarowski – Przewodniczący Komisji ds. Rozwoju i Inicjatyw Gospodarczych Rady Powiatu Limanowskiego 7. Artur Krzak – Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu 8. Paweł Tokarczyk – Kierownik Biura ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych 9. Czesław Abram – Podinspektor w Biurze ds. Pozyskiwania Środków ZewnętrznychZaprezentowane prace konkursowe:
EP-Studio Stańdo E., Bieda P. – S.J.
Patryk Bieda, Eryk Stańdo

„5D-Box” RUSNAK&TOPORKIEWICZ SP.J
Mariola Rusnak, Mariola Toporkiewicz

Agencja reklamowa WENA sc
Weronika Filipek i Natalia Kapturkiewicz

Świecące Gwiazdeczki
Bożena Mozdyniewicz i Paulina Rozwadowska

„ANIMAL EYES”
Julia Zoń, Justyna Katra

„Lime-S-Lim” Wypożyczalnia elektronicznego sprzętu transportowego
Aneta Pajor, Gabriela Szotkowska

TWIST YOUR HIPS K. Szczepaniak O. Daniel S.C.
Karolina Szczepaniak, Oliwia Daniel

Pasieka „Pszczółka”
Wojciech Węglarz i Michał Łabuz

GREEN FARM
Gabriela Dara, Natalia Boduch

SAVED
Natalia Wcisło, Zuzanna Drąg

Komisja konkursowa oprócz oryginalności i innowacyjności pomysłów oceniała analizę przedsięwzięcia w otoczeniu, znajomość branży, umiejętność prezentacji pomysłu, argumentacji, a także znajomość zagadnień oraz uzasadnienie realności i innowacyjności pomysłu.

Laureaci konkursu zaprezentują swoje pomysły szerszej publiczności podczas czerwcowej gali finałowej konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”, która odbędzie się w Zespole Szkół Nr 1 w Limanowej.