III Sesja Rady Powiatu Limanowskiego

25 stycznia odbyła się III Sesja Rady Powiatu Limanowskiego, w której wzięli udział przedstawiciele Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego, dyrektorzy wydziałów i jednostek, przedstawiciele instytucji z terenu powiatu limanowskiego oraz goście.

Obrady Sesji prowadziła Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak.

W czwartym punkcie porządku obrad Starosta Limanowski Mieczysław Uryga przedstawił sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu Limanowskiego w okresie od ostatniej do obecnej sesji.

Na koniec sprawozdania przedstawiciele Zarządu i Rady złożyli życzenia i gratulacje Radnemu Województwa Małopolskiego Grzegorzowi Biedroniowi z okazji objęcia funkcji Prezesa Zarządu Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Przedstawiciele Powiatu pogratulowali także Dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy Markowi Młynarczykowi z okazji 100 rocznicy funkcjonowania Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce.

Dalsza część sesji przebiegła zgodnie z przyjętym porządkiem obrad. Retransmisję z Sesji można obejrzeć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce RADA.