Inauguracja sezonu turystycznego na Paproci

plakat dot. wydarzenia turystycznego w Powiecie Limanowskim

W niedziele, tj. 26 czerwca br. na górze Paproć (645 m n.p.m.) odbędzie się uroczyste Otwarcie Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej. Imprezę jak co roku rozpocznie msza św., a po niej zaplanowany jest szereg atrakcji. Impreza współfinansowana jest ze środków Powiatu Limanowskiego.

Msza św. inaugurująca sezon turystyczny, do której oprawę muzyczną zapewni orkiestra działająca przy parafii w Łososinie Górnej rozpocznie się punktualnie o godz. 15.00. Po Eucharystii letni sezon turystyczny otworzą władze Gminy Limanowa oraz Starostwa Powiatowego w Limanowej. Następnie na scenie zaprezentują się roztańczone przedszkolaki z Tymbarku, a po nich wystąpią uczniowie z Łososiny Górnej.

Od 17.30 zaplanowany jest program animacji dla najmłodszych uczestników imprezy, nie zabraknie także konkursów z nagrodami. O godz. 18.00 sceną zawładnie zespół KRUCA BANDA.

Na tych którzy wezmą udział w loterii i wrzucą swój szczęśliwy los czekać będą cenne rzeczowe nagrody, które planowo zostaną rozlosowane o godz. 19.30.

O godz. 20.00, na zakończenie programu, dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy, wystąpi zespół muzyczny BAJERSI.

W trakcie imprezy najmłodsi uczestnicy bezpłatnie będą mogli skorzystać z dmuchańców, zabaw z animatorami, przejażdżek konnych, ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez ratowników limanowskiej sekcji GOPR.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content