Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Informacja o planowanej przerwie technologicznej na Pływalni Limanowskiej

Pływalnia Limanowska informuje, że w od 1 do 10 września br. będą nieczynne wszystkie niecki basenowe w obiekcie. Ma to związek z przeprowadzaną w tym czasie coroczną przerwą technologiczną. W tych dniach Klienci Pływalni mogą korzystać z pozostałych atrakcji znajdujących się w budynku.

Z początkiem września na basenie rozpoczynają się obowiązkowe działania konserwacyjno – remontowe. W tym czasie wykonane zostaną prace, których realizacja nie byłaby możliwa w trakcie codziennej eksploatacji. Podczas przerwy technologicznej przeprowadzona zostanie m.in. konserwacja niecek ze stali nierdzewnej czy wanien jacuzzi, a działania takie można wykonać tylko w momencie, gdy nie ma wody w nieckach. Dodatkowo w trakcie przestoju odbywa się również czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych oraz prace remontowe.

Przerwa technologiczna nie oznacza całkowitego zamknięcia budynku Pływalni Limanowskiej. W dniach od 1 do 10 września w godzinach od 14.00 Do 22.00, nadal będzie można korzystać z: kręgielni, squasha, sali bilardowej, sauny fińskiej, łaźni parowej oraz groty solnej.

Część basenowa będzie dostępna dla Klientów od 11 września br.

Ważność wszystkich karnetów elektronicznych zostanie automatycznie przedłużona o czas przerwy technologicznej.

 

źr.: Pływalnia Limanowska

2021-12-07 13:00:35, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa