Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym

Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej  Starosta Limanowski uprzejmie informuje, że w związku z planowanym położeniem nowej nawierzchni bitumicznej – warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni w ramach prowadzonego remontu drogi powiatowej nr 1632K relacji Kępanów -Tymbark w miejscowości  Podłopień i Tymbark (od granicy m. Podłopień/Tymbark do skrzyżowania z drogą powiatową 1617K  w kierunku Piekiełka)  w dniu 1 sierpnia 2023r. ( wtorek ) w godzinach od 7.30 do 17.00 nastąpią  znaczne utrudnienia w ruchu drogowym poprzez  wyłączenie części drogi powiatowej z ruchu drogowego.

Na czas prowadzenia robót nawierzchniowych wyznaczony będzie objazd drogą powiatową nr 1616K Mszana Górna – Podłopień przez miejscowość Dobra, drogą krajową nr 28 przez miejscowości Dobra, Podłopień oraz  1632K przez centrum miejscowości Tymbark i odwrotnie.

Dla usprawnienia przejezdności w ramach prowadzonego objazdu  dodatkowo pracownicy Wykonawcy będą kierować ruchem.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie dla niedogodności komunikacyjnej, a także o dostosowanie się do wprowadzonej czasowej zmiany organizacji ruchu.

Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby realizacja wykonania robót bitumicznych przebiegła sprawnie, zaś uciążliwości z nimi związanymi trwały możliwie jak najkrócej i miały jak najmniej uciążliwy charakter.

Mapa Objazdu