Internetowy konkurs z okazji Tłustego Czwartku rozstrzygnięty!

Wczoraj 15 lutego  poznaliśmy wyniki  internetowego konkursu ogłoszonego oficjalnym profilu Powiatu Limanowskiego w mediach społecznościowych z okazji obchodzonego dzisiaj Tłustego Czwartku. Zwyciężczyni odebrała dziś w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej paletkę pachnących, świeżych pączków. Tradycyjny przysmak jest nieodłącznym elementem świętowania końca karnawału.

Konkurs był przeznaczony był dla wszystkich obserwujących oficjalny profil Powiatu Limanowskiego na portalu społecznościowym. Aby zdobyć słodka nagrodę uczestnicy zabawy mieli za zadanie „polubić” i udostępnić zamieszczone na profilu zdjęcie dodając od siebie komentarz  o ilości pączków, które mają zamiar zjeść w tegoroczny Tłusty czwartek, a dodatkowo odznaczyć osoby, z którymi będą delektować się przysmakiem.

Spośród licznej grupy  internautów na drodze losowania wybrana została jedna osoba i to właśnie w jej ręce  trafiła dziś smakowita paleta pączków.

Gratulujemy serdecznie i wierzymy ze nagroda sprawi wiele radości i jeszcze bardziej osłodzi dzisiejszy dzień. Wszystkim życzymy słodkiego, bardzo udanego Tłustego Czwartku!