Jest już dostępny nowy numer informatora samorządowego „Wiadomości z Powiatu”

Okładka gazety wiadomości z powiatu

Jest już dostępny nowy, bezpłatny numer powiatowego kwartalnika „Wiadomości z Powiatu”. W bieżącym numerze aktualne informacje z pracy Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego oraz kolorowa galeria wydarzeń odbywających się od stycznia do marca w naszym powiecie.

Wiadomości z Powiatu to bezpłatna gazetka, ukazująca się co kwartał z inicjatywy Zarządu Powiatu Limanowskiego. Obecnie wydanych zostało już 32 numery! Każdy z nich m.in. zawiera wydarzenia, realizowane przedsięwzięcia, podjęte projekty, aktualną sytuację na rynku pracy, jak również imprezy odbywające się pod patronatem Starosty Limanowskiego – Jana Puchały.

W najnowszym numerze znajdują się tematy dotyczące m.in. o pozyskanych dofinansowaniach  dla Powiatu Limanowskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020, a także projekcie utworzenia nowego centrum leczenia osób w podeszłym wieku w Szpitalu Powiatowym w Limanowej oraz o nowej hali sportowej przy ZSTiO Limanowa. W informatorze również o dotacjach na prace konserwatorskie przy zabytkach w powiecie, planowanych inwestycjach drogowych, a także o innych wydarzeniach opatrzonych kolorowymi fotografiami.

Już dzisiaj każdy z Was może sięgnąć po nowy, bezpłatny numer „Wiadomości z Powiatu”, który znajduje się w strategicznych miejscach (tj. sklepy, Urzędy Gminy, ośrodki zdrowia)  w każdej z gmin powiatu limanowskiego

Domatorów zapraszamy do wersji elektronicznej :

Gazetka_marzec2018

Bądź na bieżąco z „Wiadomości z Powiatu”!