Jubileusz 70-lecia Klubu Sportowego „Harnaś” w Tymbarku

W niedziele 10 października w  Tymbarku miał miejsce uroczysty Jubileusz 70 – lecia działalności Klubu Sportowego „Harnaś”. Był on okazją do życzeń, gratulacji i podsumowań, ale również była to okazja dla piłkarzy, działaczy i sympatyków Klubu na snucie wspomnień nie tylko tych z murawy. W tym wyjątkowym wydarzeniu, członkom KS „Harnaś” towarzyszyli m.in. przedstawiciele Powiatu Limanowskiego: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Członek Zarządu Czesław Kawalec i Radna Powiatowa: Beata Krzyściak.

Spotkanie tradycyjnie otworzyła msza święta, a po niej oficjalne uroczystości w budynku OSP w Tymbarku. Rozpoczęło się od symbolicznej minuty ciszy, a po niej była prezentacja multimedialna związana z historią klubu. Nie zabrakło również gratulacji i podziękowań, które popłynęły w kierunku członków i działaczy Klubu.

Z okazji Jubileuszu życzymy Zarządowi, Działaczom, Członkom  oraz przyjaciołom KS „Harnaś” wielu sukcesów, jak najlepszych wyników oraz radości i dumy płynącej z odkrywania nowych sportowych talentów. Życzymy również pomyślnego rozwoju klubu oraz aby kolejne lata pracy i wyzwań przynosiły jak najwięcej satysfakcji oraz nowych osiągnięć – przekazał życzenia Starosta Limanowski Mieczysław Uryga i wraz z przedstawicielami Powiatu wręczył upominek.

Po części oficjalnej już w kuluarach toczono towarzyskie pogawędki. Można było się też wpisać do pamiątkowej księgi klubowej. Całe spotkanie umilała wszystkim grą i muzyką kapela Jurkowianie z Jurkowa.

 

fot.: limanowa.in

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content