Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Już 5 października w Siekierczynie odbędzie się Piknik Rodzinny

W najbliższą sobotę 5 października obok świetlicy wiejskiej w Siekierczynie nr I odbędzie się Rodzinny Piknik, którego organizatorem jest miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Impreza odbędzie się pod nazwą „Święto kapusty”, a program uroczystości przewiduje m.in. występy muzyczne uzdolnionej  młodzieży, zespołów muzycznych oraz degustację potraw regionalnych. Jednym z partnerów imprezy jest Powiat Limanowski.

Piknik Rodzinny „Święto kapusty” rozpocznie się o godz. 14.30. występem uzdolnionych uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Siekierczynie m.in. Łucji Kowalczyk, a także byłej uczennicy mieszkanki Siekierczyny – Sary Ryłko. Następnie na scenie z regionalnym tańcem i śpiewem zaprezentuje się zespół „Przyszowianie”, a po nim do wspólnej zabawy wszystkich uczestników wydarzenia zaprosi kapela „The Lux.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach operacji pn. „Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa” współfinansowanej ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW objętego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”.

W imieniu organizatorek – członkiń KGW Siekierczyna I, zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Piknik Rodzinny Siekierczyna

 

źródło: Gmina Limanowa

 

2020-05-29 17:35:06, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa