Już dziś dołącz do projektu i bądź aktywny zawodowo!

obrazek - zwiąksz aktywność zawodową

Fundacja AKME realizuje Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w którym zachęca osoby z 16 powiatów województwa małopolskiego, w tym powiatu limanowskiego do zwiększenia swojej zdolności do uzyskania oraz utrzymania zatrudnienia. Projekt trwa od 1 czerwca 2018 r. do 31 grudnia 2019 r.

Projekt, którego celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych, adresowany jest do osób w wieku 30 lat i więcej, które zamieszkują 16 powiatów województwa małopolskiego, w tym powiat limanowski. Uczestnikami projektu mogą być również osoby bezrobotne spełniające przynajmniej jeden z poniższych warunków:
– są to osoby z niepełnosprawnością,
– powyżej 50 roku życia,
– osoby długotrwale bezrobotne,
– osoby o niskich kwalifikacjach ,
– są to bezrobotni mężczyźni w wieku 30- 49 nienależący do ww. grup.

Fundacja AKME w ramach projektu oferuje:
– indywidualną diagnozę potrzeb i potencjału uczestników projektu,
– indywidualne pośrednictwo pracy i wsparcie motywacyjne,
– indywidualne poradnictwo zawodowe,
– indywidualne poradnictwo z zakresu organizacji opieki nad osobami zależnymi,
– bezpłatne szkolenia zawodowe ze stypendium szkoleniowym w wysokości 6,64 zł/godz.,
– staż trwający od 3 do 7 miesięcy wraz ze stypendium stażowym w wysokości 997,40 zł netto miesięcznie,
– zwrot kosztów dojazdu w na ww. działania oraz dla części uczestników zwrot kosztów opieki nad dziećmi podczas uczestnictwa w projekcie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w projekcie i spełniających powyższe warunki prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 724-298-356 lub osobiście w biurze Fundacji AKME (Nowy Sącz, ul Dunajewskiego 8).