Już w niedzielę na górze Paproć inauguracja letniego sezonu turystycznego na Ziemi Limanowskiej

Baner informujący o wydatrzeniu- Otwarcie Letniego sezonu Turystycznego ; Paproć 27.06.2021

W  niedzielę, 27 czerwca br. na górze Paproć (645 m n.p.m.) odbędzie się uroczysta inauguracja letniego sezonu turystycznego na Ziemi Limanowskiej. Wydarzenie, którego jednym z partnerów jest Powiat Limanowski rozpocznie msza święta. Po niej organizatorzy zaplanowali  szereg atrakcji dla uczestników.

Msza św. inaugurująca sezon turystyczny, do której oprawę muzyczną zapewni orkiestra działająca przy parafii w Łososinie Górnej rozpocznie się o godz. 14.00. Po Eucharystii letni sezon turystyczny zostanie oficjalnie otwarty przez władze Gminy Limanowa oraz Powiatu Limanowskiego.

Następnie na scenie zagości muzykalna i utalentowana rodzina Wróblów, która obchodzi jubileusz 50-lecia działalności Muzycznego Zespołu Rodziny Wróblów. Po symbolicznych życzeniach dla Jubilatów, ok. godz. 16.15 przez zebraną publicznością wystąpi kapela „Górne Łososinioki” działająca przy OSP Łososina Górna.

Od 16.45 zaplanowany jest program animacji dla najmłodszych uczestników imprezy, a także także konkursy z nagrodami!

O godz. 17.30 na scenie wystąpi Zespół Regionalny Starowiejski Hyr, a później (ok. godz.) 18.00 do wspólnej zabawy wszystkich zebranych gości zaprosi zespół muzyczny Zryw.

Wśród tych którzy wezmą udział w loterii i wrzucą swój szczęśliwy los czekać będą cenne rzeczowe nagrody, które zostaną rozlosowane o godz. 19.00.

Na zakończenie programu o godz. 20.00, dla  spragnionych dobrej zabawy, zagra zespół muzyczny ” The Lux”.

W trakcie imprezy najmłodsi uczestnicy bezpłatnie będą mogli skorzystać z dmuchańców, zabaw z animatorami, przejażdżek konnych oraz ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez ratowników limanowskiej sekcji GOPR.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w inauguracji letniego sezonu turystycznego!

Organizatorzy proszą zmotoryzowanych o stosowanie się do następującej organizacji ruchu: wyjazd na górę Paproć – od strony Zamieścia /Przylaski/, a zjazd w kierunku Łososiny Górnej.

Impreza współfinansowana jest ze środków Powiatu Limanowskiego.

źr.: UG Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content