Już wkrótce w Jabłonce rozpocznie się 11. Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego KGW

Plakat informujący o wydarzeniu 11 małopolski Przeglad Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Koł Gospodyń Wiejskich Orawskie Centryum Kultury w Jabłonce

2-3 października br. w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce odbędzie się  11. edycja Małopolskiego Przeglądu Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich.

Celem imprezy jest upowszechnianie cennego dorobku Kół Gospodyń Wiejskich oraz zachęcanie wszechstronnie uzdolnionych kobiet – wytwórczyń lokalnych specjałów oraz utalentowanych artystek, do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym lokalnych wspólnot.

Podczas 11. Małopolskiego Przeglądu Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich zaprezentują się Panie z KGW Kamienica Dolna, które będą reprezentować Powiat Limanowski. Życzymy powodzenia oraz udanych występów podczas tegorocznego zmagań.

Do udziału w wydarzeniu zapraszają jego organizatorzy: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, Województwo Małopolskie, Gmina Jabłonka, Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach oraz współorganizator: Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content