Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Już wkrótce wirtualne otwarcie sezonu turystycznego w Małopolsce

Co roku Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim zaprasza na Otwarcie Letniego Sezonu Turystycznego w Małopolsce. W tym roku, 16 maja, odbędzie się ono w Gorcach, w schronisku Koliba na Łapsowej Polanie, którego właścicielem jest Miasto Nowy Targ.

Tym razem wyjątkowo, w związku z zaistniałymi okolicznościami zagrożenia pandemicznego, wydarzenie będzie miało charakter wirtualnego spotkania, a miłośnicy górskich wędrówek będą mogli zobaczyć i poznać tą urokliwą część Małopolski jaką są Gorce! Zapraszamy wszystkich na spotkanie przed Kolibą na Łapsowej Polanie gdzie rozpocznie się wirtualna podróż różnymi środkami lokomocji.

Będzie można odwiedzić różne zakątki tej części regionu i podziwiać najpiękniejsze przyrodnicze miejsca oraz poznać sposoby na aktywne i bezpieczne spędzenie czasu. Szczegółowy plan pojawi się już niebawem.

Finałem Otwarcia będzie pierwszy w tym roku koncert z cyklu „Księżycowe Granie” .To nowa inicjatywa grania różnej muzyki w schroniskach górskich w Małopolsce.

Już teraz można dołączyć do wydarzenia na facebookowym profilu MOT i śledzić najważniejsze informacje online!

 

źr.:mot.pl

2020-10-24 08:12:34, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa