Karol i Miłosz wśród Najlepszych Młodzików w Małopolsce

Pochodzący z powiatu limanowskiego Miłosz Sawczak i Karol Sułkowski zawodnicy UKS Płomień Limanowa wywalczyli zwycięstwo w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Zawody odbyły się 18 marca w Krakowie.

W zawodach wzięło udział łącznie 55 zawodników (14 dziewcząt i 41 chłopców). W zawodach zwyciężyli: w grze pojedynczej  dziewcząt Anna Cyrwus (KS Gorce Nowy Targ), natomiast w grze pojedyńczej chłopców Miłosz Sawczak (UKS Płomień Limanowa).

Tytuły mistrzów województwa w grze podwójnej wywalczyli w grupie dziewcząt Emilia Skuba w parze z Zuzanną Syrdą (obie KS Bronowianka Kraków) oraz wśród chłopców Karol Sułkowski w parze z Miłoszem Sawczakiem (obej UKS Płomień Limanowa).

To już nie pierwszy sukces zawodników UKS Płomień Limanowa. Zawodnikom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych eliminacjach.