Starostwo Powiatowe w Limanowej
34-600 Limanowa

Kibicujemy Justynie Kowalczyk!

Zdjęcie Justyny Kowalczyk

W grupie siła! – wiedzą o tym mieszkańcy Gminy Mszana Dolna, którzy zapraszają chętnych do wspólnego kibicowania Justynie Kowalczyk podczas zimowych igrzysk w Pjongczang. Już teraz sprawdź gdzie możesz poczuć się jak prawdziwy kibic i razem z innymi trzymać kciuki za pochodzącą z powiatu limanowskiego Mistrzynię Olimpijską

Dla tych, którzy chcą w większym gronie przeżyć emocje związane z kibicowaniem polskim sportowcom, Fan Club Justyny Kowalczyk i Stowarzyszenie Lubogoszcz przygotowali spotkania w restauracji Wczasowa w Kasince Małej.

Pierwsze spotkanie w sobotę 10 lutego o godz. 8.15 będzie szczególne – informują organizatorzy – to właśnie na nim kibice będą wspierać mieszkankę powiatu limanowskiego Justynę Kowalczyk podczas biegu łączonego na 15 km.

Szczegółowe informacje i program pozostałych spotkań

Do wspólnego kibicowania Justynie Kowalczyk do Budynku A Zespołu Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej  zaprasza Gmina Mszana Dolna w dniach:
13 lutego o godz. 9.15
17 lutego o godz. 10.10
21 lutego o godz. 8.35
25 lutego o godz. 6.10.

Koniecznie zabierzcie ze sobą biało – czerwone flagi oraz gadżety kibica.

Razem wesprzyjmy Naszą Mistrzynię Olimpijską !

Źródło: TV28; Gmina Mszana Dolna

Autor : K.Syjud/ WPPiP