Kolejni „Odkrywcy Powiatu Limanowskiego” odebrali nagrody w PCIT

Z przyjemnością ogłaszamy, że kolejni uczestnicy trwającej od września akcji „Odkrywca Powiatu Limanowskiego” zgłosili się po odbiór naród do Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej za zdobycie wszystkich wyróżnionych w rozkładance punktów, umiejscowionych na terenie dwunastu gmin powiatu limanowskiego.

W poniedziałek, 29 listopada 2021 r.  PCIT w Limanowej odwiedziła trzyosobowa rodzina z Mordarki. Uczestnicy akcji „Odkrywca Powiatu Limanowskiego” udokumentowali i potwierdzili, że udało im się odwiedzić wszystkie dwanaście atrakcji naszego powiatu.

 

 

W turystycznej akcji polegającej na poznawaniu najciekawszych miejsc naszego regionu, uczestniczyli również mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Szczyrzycu, w imieniu których, 2 grudnia br. ,nagrody odebrała  Przedstawicielka DPS.

Serdecznie gratulujemy!

Cieszymy się, że akcja „Odkrywca Powiatu Limanowskiego” wzbudza tak duże zainteresowanie.

Zapraszamy każdego do włączenia się,  nie możemy się doczekać, kiedy poznamy i nagrodzimy kolejnych odkrywców.

Poniżej przypominamy zasady naszej zabawy, która nie jest ograniczona czasowo, a do której można się przyłączyć w ciągu całego roku. Wystarczy pobrać w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej specjalną rozkładankę prezentującą miejsca warte odwiedzenia w powiecie limanowskim.  Uzupełnione w całości rozkładanki upoważniają do odebrania nagród.

„Odkrywca Powiatu Limanowskiego” – zasady akcji

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content