Kolejny sprzęt w Powiatowej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego i Ortopedycznego!

Ze względu na wciąż rosnące zapotrzebowanie na sprzęt służący opiece nad osobami chorymi i z niepełnosprawnościami po raz kolejny dokonano zakupu sprzętów do Powiatowej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego i Ortopedycznego.

Zakupiono:

12 łóżek pielęgnacyjnych,
19 koncentratorów tlenu,
6 ssaków medycznych.

Na zakup sprzętów do Powiatowej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego i Ortopedycznego przeznaczono kwotę 81.000,00 zł, z czego 64.800,00 zł stanowi dotacja pozyskana przez Powiat Limanowski od Wojewody Małopolskiego.

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać osoby z terenu Powiatu Limanowskiego, które utraciły sprawność organizmu i złożą pisemne oświadczenie wskazujące na konieczność korzystania z określonego rodzaju sprzętu w warunkach domowych.

Więcej informacji na temat działalności Powiatowej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego i Ortopedycznego znajduje się w poniższym linku: https://pcpr-limanowa.pl/wypozyczalnia-sprzetu/

Osoby zainteresowane wypożyczeniem sprzętu proszone są o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, tel. (18) 33 37 825.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content