Koło Gospodyń Wiejskich w Zbludzy obchodziło 70-lecie istnienia

W sobotę 12 czerwca Koło Gospodyń Wiejskich ze Zbludzy  obchodziło uroczystość  jubileusz 70-lecia swojej działalności. Obchody jubileuszu zostały przeniesione z 2020 roku ze względu na pandemię COVID-19.

Spotkanie, które zorganizowano w remizie OSP w Zbludzy, upłynęło w atmosferze wspomnień z historii koła, nie zabrakło życzeń, podziękowań i gratulacji.

Wśród zaproszonych gości byli obecni przedstawiciele Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego m.in: Wicestarosta Limanowski – Agata Zięba oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego– Ewa Filipiak, a także lokalnych władz samorządowych: Władysław Sadowski – Wójt Gminy Kamienica,  Hilary Majewski – Przewodniczący Rady Gminy. W uroczystości uczestniczyli również:  Proboszcz kamienickiej parafii – Jan Betlej, Mieczysław Marek – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Kamienica i przedstawiciele OSP ze Zbludzy. Na uroczystość z gratulacjami przybyli także przedstawiciele zaprzyjaźnionej Gminy Komorniki, na czele z wójtem Janem Brodą, którzy przebywali z wizytą w gminie Kamienica.

 

 

 

źr./fot: UG Kamienica

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content