Koło Gospodyń z Porąbki podczas dzisiejszych „Regionalnych Smaków Powiatu Limanowskiego”

Przedstawicielki KGW Porąbka na stoisku p[romocyjnym podczas "Regionalnych Smaków Powiatu Limanowskiego"

Pomimo padającego deszczu, 17 września na limanowskim rynku odbyły się „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” z udziałem pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Porąbce (gm. Dobra).

Wydarzenie organizowane przez Starostwo Powiatowe w Limanowej odbyło się w godzinach od 9:00 do 13:00 .

Na stoisku gospodyń z Porąbki można było skosztować i zaopatrzyć się w pyszne produkty takie jak m.in: domowe wypieki i przetwory, jak również dekoracje i rękodzieło artystyczne.

Dziękujemy uczestnikom dzisiejszego wydarzenia oraz  gospodyniom z KGW w Porąbce, które dzielnie stawiły czoła dzisiejszej deszczowej pogodzie promując dziedzictwo kulinarne i artystyczne swojego regionu oraz powiatu limanowskiego .

Zapraszamy już za tydzień na kolejne piątkowe spotkanie z regionalnymi smakami!