Komunikat Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej!

znak wykrzykniku - informacja: Rzecznik Praw Pacjenta o "alternatywnych" metodach walki z koronawirusem

Informujemy, że tut. Centrum, pomimo stanu epidemiologicznego, nadal wykonuje swoje zadania.

Mimo, iż Urząd jest wyłączony z osobistej obecności klientów, kontakt z nami jest możliwy poprzez:

• e-maila: pcpr@powiat.limanowski.pl
  • e-PUAP: p47v4yk7n2
  • telefonicznie: (18) 33-75-826
  • pocztę tradycyjną, adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa
  • poprzez złożenie korespondencji do urny znajdującej się przy wejściu do budynku!

Przyjmujemy oraz realizujemy na bieżąco większość wniosków oraz spraw. Wypłacamy również świadczenia.

Prowadzimy poradnictwo w formie telefonicznej i elektronicznej –> Pomoc psychologiczna w czasie pandemii koronawirusa

Zachęcamy naszych klientów do korzystania z naszego wsparcia oraz pomocy!