Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w związku z Koronawirusem

Komunikat Powiatowego Urzędu Pracy w związku z Koronawirusem

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, wszystkich klientów zgłaszających się do Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, ograniczenie do minimum osobistych wizyt w Urzędzie i korzystania w szczególności z kontaktów telefonicznych.

O szczególną ostrożność apelujemy do osób powracających z zagranicy lub z rejonów, gdzie został wykryty koronawirus a także osób, których członkowie rodziny przebywali w rejonach zagrożonych. W takich przypadkach osoby powinny przesunąć na okres kwarantanny minimum 14 dni termin zgłoszenia się do PUP.
Informujemy iż osoby, o których mowa, w tym powracające z zagranicy w okresie do 14 dni od powrotu powinny rejestrować się korzystając z elektronicznej rejestracji dostępnej na stronie www.limanowa.praca.gov.pl w zakładce „Elektroniczna rejestracja. Rejestracja ta może być dokonana w całości, w przypadku osób posiadających podpis elektroniczny lub częściowa. W pozostałych przypadkach termin wizyty w urzędzie celem potwierdzenia rejestracji  zostanie wyznaczony przez PUP.
Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?

  • Często myj ręce przy użyciu mydła i wody.
  • Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus
Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!
Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.
Wszystkie niezbędne i bieżące informacje można znaleźć na: gov.pl/koronawirus

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content