Konferencja ekologiczna w Starostwie

Sabina Kościsz poruszyła tematy związane z aktualnymi możliwościami pozyskania dotacji celowych związanych z ochroną powietrza dla osób fizycznych

25 września 2018 r. na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej odbyły się warsztaty dla pracowników samorządów gminnych pn.: „Źródła i skutki zanieczyszczeń powietrza” oraz „Możliwości pozyskania dotacji celowych związanych z ochroną powietrza”.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu pn. „Edukacja ekologiczna społeczeństwa w Powiecie Limanowskim 2018” realizowanego przez Powiat Limanowski z finansowym wsparciem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, którego celem jest wsparcie samorządów w zakresie wiedzy o ochrony środowiska i pozyskania środków ze szczególnym uwzględnieniem ochrony powietrza.

Podczas warsztatów Sabina Kościsz poruszyła tematy związane z aktualnymi możliwościami pozyskania dotacji celowych związanych z ochroną powietrza dla osób fizycznych oraz najnowszymi  danymi dotyczącymi zanieczyszczeń powietrza i  sposobów jego ochrony.

 

FOTOGALERIA

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content